FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch kábel

Rövid leírás:

Jó mechanikai és környezeti jellemzők;

Az égésgátló jellemzők megfelelnek a vonatkozó szabványok követelményeinek;

A köpeny mechanikai jellemzői megfelelnek a vonatkozó szabványok követelményeinek;

Puha, rugalmas, vízzáró, UV-álló, könnyen fektethető és összeilleszthető, nagy kapacitású adatátvitellel;

Megfeleljen a piac és az ügyfelek különféle követelményeinek.


Termék leírás

Termékcímkék

Optikai kábel szerelvény, PDLC/DLC, GYFJH, 2B.3.SM 2Core.Szabadtéri

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord8

Leírás

1. GYFJH kábel
1.1 Felépítés:

1.GYFJH Cable

1.2 Alkalmazás
Főleg vezeték nélküli bázisállomások vízszintes és függőleges kábelezésében használják

1.3 Jellemzők
Jó mechanikai és környezeti jellemzők;
Az égésgátló jellemzők megfelelnek a vonatkozó szabványok követelményeinek;
A köpeny mechanikai jellemzői megfelelnek a vonatkozó szabványok követelményeinek;
Puha, rugalmas, vízzáró, UV-álló, könnyen fektethető és összeilleszthető, nagy kapacitású adatátvitellel;
Megfeleljen a piac és az ügyfelek különféle követelményeinek.

1.4 Kábelparaméterek

Rostszám Kábel mérete
mm
Kábel súlya
kg/km
Szakító
N
Összetörni
N/100 mm
Min.Hajlítási sugár
mm
Hőmérséklet tartomány
 
Hosszútávú Rövid időszak Hosszútávú Rövid időszak Dinamikus Statikus
2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20D 10D -30-+70
Megjegyzés: 1. A táblázatban szereplő összes érték, amely csak tájékoztató jellegű, előzetes értesítés nélkül változhat;
2. A kábel mérete és súlya a 2,0 külső átmérőjű szimplex kábeltől függ;
3. D a kerek kábel külső átmérője;

2. Egy egymódusú szál

1.Tight-buffered Cable Specification

Tétel Mértékegység Leírás
Csillapítás dB/km 1310nm≤0,4
1550nm≤0,3
Diszperzió Ps/nm.km 1285~1330nm≤3,5
1550nm≤18,0
Nulla diszperziós hullámhossz Nm 1300~1324
Nulla diszperziós meredekség Ps/nm.km ≤0,095
Szálvágási hullámhossz Nm ≤1260
Módmező átmérője Um 9,2±0,5
Módmező koncentrikussága Um <=0,8
A burkolat átmérője um 125±1,0
Burkolat nem kör alakú % ≤1,0
Bevonat/burkolat koncentrikussági hibája Um ≤12,5
Bevonat átmérője um 245±10
hajlítás, függőség által kiváltott csillapítás 1550 nm, 1 fordulat, 32 mm átmérő 100 rum, 60 mm átmérő ≤0,5 db
Bizonyító teszt kpsi ≥100

3. Csatlakozó specifikációja

TÉTEL PARAMÉTER
Csatlakozó típusa PDLC-LC/UPC
Beillesztési veszteség <=0,3 db
Visszatérési veszteség >=50 db
IP szint IP67
Működési hullámhossz 1310 nm, 1550 nm
Teszt hullámhossz 1310 nm, 1550 nm
Ismételhetőség <=0,1
Felcserélhetőség <=0,2 dB
Tartósság <=0,2 dB
Szálhossz 1m, 2m… bármilyen hosszúság választható.
Hosszúság és tolerancia 10 cm
Üzemi hőmérséklet -40C ~ +85C
Tárolási hőmérséklet -40C ~ +85C

4. Képek a termékekről

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord11
FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord10

5. Referencia rajzok

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord13

FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord12


  • Előző:
  • Következő:

  • Írja ide üzenetét és küldje el nekünk