Testreszabott optikai végdoboz

Rövid leírás:

A Fiber Optic DIN sínre szerelt csatlakozódoboz egy speciális fémdoboz, amelyet a din sínre kell pattintani.A Din sínszálas csatlakozódoboz egy moduláris panelt fogad, így ideális kisebb, akár 24 szálas szálszámú alkalmazásokhoz és különböző adapterlemezekkel (például ST Simplex adapterlemez, LC Simplex adapterlemez, LC Duplex adapterlemez, SC Simplex adapterlemez) , SC Duplex Adapter Plate, FC Simplex Adapter Plate. Az OEM szolgáltatás támogatott. ).Ez a kompakt ház lehetővé teszi a végpontok vagy fúziós toldások irányítását sokkal kisebb védett területeken.

A DIN Rail Fiber optikai sorkapocsdoboz különféle típusú optikai szálas rendszerek elosztására és terminálcsatlakoztatására kapható, különösen alkalmas mini-hálózati terminálelosztásra, amelybe az optikai kábelek, patch magok vagy pigtailek vannak csatlakoztatva.Az összes Din Rail doboz teljesen feltölthető.


Termék leírás

Termékcímkék

Jellemzők

Hidegen hengerelt acéllemez, elektrosztatikus festékszóró.

4, 6, 8, 12, 16, 24 magos kivitelben kapható.

Telepíthető SC FC ST LC és más típusú adapter.

Elegendő görbületi sugár.

Ésszerű kialakítás, jó védelem a pigtail számára.

Könnyen telepíthető és karbantartható.

Automatikus fékberendezések konfigurációja.

Porálló szerkezet, rugalmas telepítés, könnyen nyitható és zárható.

din rail szálpatch panel Integrálva az optikai szál toldás, tekercselés, tárolás, elosztás stb. funkcióival.

Fogadja el a testreszabott szolgáltatást. Ilyen például a nyomtatási logó, szín, testreszabott forma.

Fiber Termination Box02

Alkalmazások

Alkalmas Pigtail, szalagos és kötegkábeles elosztáshoz.

Din-railhez használt, falra szerelhető alkalmazások.

FTTH-ban, távközlésben, CATV-ben stb.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Fiber Termination Box06

Paraméterek

Termékek

din sínOptikai végdoboz

Csatlakozó típusa

LC SC FC ST

Magok

4 rosttól 24 szálig

Kábel típusa

SM MM OM3 OM4

Anyag

Hidegen hengerelt acél

Szín

FEHÉR

Csomag

Kartondoboz

Termék kulcsszavai

GPON rendszerű optikai DIN-sín csatlakozódoboz

Fiber Termination Box07







  • Előző:
  • Következő:

  • Írja ide üzenetét és küldje el nekünk

    Termékkategóriák