3,0 mm-es G652D Fiber Optic Patch kábel

Rövid leírás:

A patch zsinór egy száloptikai kábel, amellyel az egyik eszközt a másikhoz csatlakoztatják jeltovábbítás céljából.Általában 4 típusú csatlakozó létezik: FC/SC/LC/ST.. 3 típusú érvéghüvely: PC, UPC, APC…

Az FC a rögzített kapcsolat rövidítése.Menetes hordóházzal van rögzítve.Az FC csatlakozók általában fémházzal készülnek, és nikkelezettek.


Termék leírás

Termékcímkék

A patch zsinór egy száloptikai kábel, amellyel az egyik eszközt a másikhoz csatlakoztatják jeltovábbítás céljából.Általában 4 típusú csatlakozó létezik: FC/SC/LC/ST.. 3 típusú érvéghüvely: PC, UPC, APC…

Az FC a rögzített kapcsolat rövidítése.Menetes hordóházzal van rögzítve.Az FC csatlakozók általában fémházzal készülnek, és nikkelezettek.

FC csatlakozók…

Fiber Optic Patch cord09

Az SC a Subscriber Connector rövidítése – egy általános célú push/pull stílusú csatlakozó.Ez egy négyzet alakú, bepattintható csatlakozó retesz, egyszerű nyomó-húzó mozdulattal és kulcsos.

SC csatlakozók…

Fiber Optic Patch cord08

Az LC patch kábel egy száloptikai kábel, amellyel az egyik eszközt a másikhoz csatlakoztatják jeltovábbítás céljából.Az LC a Lucent Connector rövidítése.Ez egy kis méretű száloptikai csatlakozó, feleakkora, mint az SC.

LC csatlakozók…

Fiber Optic Patch cord00

Az ST a Straight Tip rövidítése – egy gyorskioldó bajonett típusú csatlakozó.Az ST csatlakozók hengeresek csavarzárral.Betolható és csavarható típusúak

ST csatlakozók…

Fiber Optic Patch cord010

A PC a Physical Contact rövidítése.A PC-csatlakozónál a két szál úgy találkozik, mint a lapos csatlakozónál, de a végfelületek enyhén ívesre vagy gömb alakúra vannak polírozva.Ezzel megszűnik a légrés, és a szálak érintkezésbe kerülnek

Fiber Optic Patch cord011

A UPC az Ultra Physical Contact rövidítése.A végfelületek meghosszabbított polírozást kapnak a jobb felületminőség érdekében.Ezeket a csatlakozókat gyakran használják digitális, kábeltelevíziós és telefonrendszerekben.

Fiber Optic Patch cord012

Jellemzők

Megfelel az IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005 szabványnak

Alacsony beillesztési veszteség, nagy visszatérési veszteség

Nagy sűrűségű csatlakozás, könnyen kezelhető

Magas hitelesség és stabilitás

Jó az ismételhetőség és a cserélhetőség

Alkalmazás

Vizsgáló berendezések

FTTX+LAN

Optikai kábeles kábeltelevízió

Optikai kommunikációs rendszer

Távközlés

Leírás

1. Szorosan pufferelt kábel specifikációja
Profil nézet:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Szálparaméter

TÉTEL PARAMÉTER
Száltípus G.652D
Mód mező átmérője 1310 nm 9.2+0.4
1550 nm 10.4+0.8
Burkolat átmérője 125,0+1.0um
Burkolat nem kör alakú <=1,0 %
Core-Cladding koncentricitási hiba <=0,6 um
Bevonat átmérője 242+7
Bevonat nem kör alakú <=6.0um
Burkolat-bevonat koncentrikussági hiba <=12.0um
Kábelvágási hullámhossz <=1260
Diszperziós együttható 1310 nm <=3,0 ps/(nm*km)
1550 nm <=18ps/(nm*km)
Nulla diszperziós hullámhossz 1302 nm<= ƛo<=1322 nm
Nulla diszperzió Meredekség 0,091 ps/(nm*km)
Polarizációs módú diszperzió (PMD) PMD Maximum Individual fiber <=0,2 ps/
PMD tervezési kapcsolat értéke <=0,08 ps/
Csillapítás (max.) 1310 nm <=0,36 db/km
1550 nm <=0,22 db/km

3. Kábelparaméterek

TÉTEL PARAMÉTER
Külső kábel Külső átmérő 0,9/2,0/3,0 mm opcionális
Anyag PVC
Szín narancssárga
Belső kábel Külső átmérő 0,9 mm szoros ütköző
Anyag PVC
Szín Fehér (SX) Fehér és narancssárga (DX)
Ellenállás Egyszerű 100N
Duplex 200N
Drogos idők 500
Működési hőmérséklet -20~+60
Tárolási hőmérséklet -20~+60

4. Csatlakozó specifikációja

TÉTEL PARAMÉTER
Csatlakozó típusa LC/UPC(APC),SC/UPC(APC), FC/UPC(APC), ST/UPC.Választható
Fiber mód Egymódusú, G.652.D
Működési hullámhossz 1310, 1550 nm
Teszt hullámhossz 1310,1550 nm
Beillesztési veszteség <=0,2 db (PC és UPC) <=0,3 db (APC)
Visszatérési veszteség >=50db (PC és UPC).>=60 Db (APC)
Ismételhetőség <=0,1
Felcserélhetőség <=0,2 dB
Tartósság <=0,2 dB
Szálhossz 1m, 2m… bármilyen hosszúság választható.
Hosszúság és tolerancia 10 cm
Üzemi hőmérséklet -40C ~ +85C
Tárolási hőmérséklet -40C ~ +85C

5. Referencia kép

5.Image for reference


  • Előző:
  • Következő:

  • Írja ide üzenetét és küldje el nekünk