2,0 mm-es SX MM Fiber Optic Patch kábel

Rövid leírás:

FIBER OPTIC PATCH CORD-MM (OM2, OM3, OM4)

A patch zsinór egy száloptikai kábel, amellyel az egyik eszközt a másikhoz csatlakoztatják jeltovábbítás céljából.Általában 4 típusú csatlakozó létezik: FC/SC/LC/ST.. 2 típusú érvéghüvely: PC, UPC.

Az FC a rögzített kapcsolat rövidítése.Menetes hordóházzal van rögzítve.Az FC csatlakozók általában fémházzal készülnek, és nikkelezettek.


Termék leírás

Termékcímkék

A patch zsinór egy száloptikai kábel, amellyel az egyik eszközt a másikhoz csatlakoztatják jeltovábbítás céljából.Általában 4 típusú csatlakozó létezik: FC/SC/LC/ST. 2 típusú érvéghüvely: PC, UPC,

Az FC a rögzített kapcsolat rövidítése.Menetes hordóházzal van rögzítve.Az FC csatlakozók általában fémházzal készülnek, és nikkelezettek.

FC csatlakozók…

Fiber Optic Patch cord09

Az SC a Subscriber Connector rövidítése – egy általános célú push/pull stílusú csatlakozó.Ez egy négyzet alakú, bepattintható csatlakozó retesz, egyszerű nyomó-húzó mozdulattal és kulcsos.

SC csatlakozók…

Fiber Optic Patch cord08

Az LC patch kábel egy száloptikai kábel, amellyel az egyik eszközt a másikhoz csatlakoztatják jeltovábbítás céljából.Az LC a Lucent Connector rövidítése.Ez egy kis méretű száloptikai csatlakozó, feleakkora, mint az SC.

LC csatlakozók…

Fiber Optic Patch cord00

Az ST a Straight Tip rövidítése – egy gyorskioldó bajonett típusú csatlakozó.Az ST csatlakozók hengeresek csavarzárral.Betolható és csavarható típusúak

ST csatlakozók…

Fiber Optic Patch cord010

A PC a Physical Contact rövidítése.A PC-csatlakozónál a két szál úgy találkozik, mint a lapos csatlakozónál, de a végfelületek enyhén ívesre vagy gömb alakúra vannak polírozva.Ezzel megszűnik a légrés, és a szálak érintkezésbe kerülnek

Fiber Optic Patch cord011

A UPC az Ultra Physical Contact rövidítése.A végfelületek meghosszabbított polírozást kapnak a jobb felületminőség érdekében.Ezeket a csatlakozókat gyakran használják digitális, kábeltelevíziós és telefonrendszerekben.

Fiber Optic Patch cord012

Jellemzők

Megfelel az IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005 szabványnak

Alacsony beillesztési veszteség, nagy visszatérési veszteség

Nagy sűrűségű csatlakozás, könnyen kezelhető

Magas hitelesség és stabilitás

Jó az ismételhetőség és a cserélhetőség

Alkalmazás

Vizsgáló berendezések

FTTX+LAN

Optikai kábeles kábeltelevízió

Optikai kommunikációs rendszer

Távközlés

Leírás

1. Szorosan pufferelt kábel specifikációja
Profil nézet:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Szálparaméter

TÉTEL PARAMÉTER
Száltípus OM1OM2, OM3, OM4
Mag átmérője 50+ 2.5
Alapvető nem körkörösség <=5,0 %
Burkolat átmérője 125,0+1.0um
Burkolat nem kör alakú <=1,0 %
Bevonat átmérője 245+7
Bevonat-burkolat koncentrikussági hiba <=12.0um
Bevonat nem kör alakú <=6.0um
Core-Cladding koncentricitási hiba <=1.0um
Csillapítás 850 nm <=2.3
1300 nm <=0,6
Numerikus rekesz (NA) 0,200+ 0,015
Lépés (kétirányú mérést jelent) <=0,10 dB
SzabálytalanságokTúlzott szálhossz és pontszakadás <=0,10 dB
Különbség visszaszórási együttható (kétirányú mérés) <=0,08 db/km
OFL sávszélesség(MHz.km)   OM2 OM3 OM4
850 nm >=700 >=1500 >=3500
1300 nm >=500 >=500 >=500
Effektív modális sávszélesség 850 nm-nél (MHz.km) >=950 >=2000 >=4700
Alkalmazástámogatási távolság bekapcsolva OM2 OM3 OM4
10 Gigabit Ethernet SX 850 nm (m) 150 300 550
Gigabit Ethernet SX 850 nm (m) 750 1000 1100
Gigabit Ethernet LX 1300 nm (m) 600 600 600
40 és 100 Gigabit Ethernet 850 nm (m)   100 150

3. Kábelparaméterek

TÉTEL PARAMÉTER
Külső kábel Külső átmérő 0,9/2,0/3,0 mm opcionális
Anyag PVC
Szín narancssárga
Belső kábel Külső átmérő 0,9 mm szoros ütköző
Anyag PVC
Szín Fehér (SX) Fehér és narancssárga (DX)
Ellenállás Egyszerű 100N
Duplex 200N
Drogos idők 500
Működési hőmérséklet -20~+60
Tárolási hőmérséklet -20~+60

4. Csatlakozó specifikációja

TÉTEL PARAMÉTER
Csatlakozó típusa LC/UPC,SC/UPC,FC/UPC,ST/UPC.Választható
Fiber mód  OM2, OM3, OM4
Működési hullámhossz 850, 1300 nm
Teszt hullámhossz 850, 1300 nm
Beillesztési veszteség <=0,2 db
Visszatérési veszteség >=35 db
Ismételhetőség <=0,1
Felcserélhetőség <=0,2 dB
Tartósság <=0,2 dB
Szálhossz 1m, 2m… bármilyen hosszúság választható.
Hosszúság és tolerancia 10 cm
Üzemi hőmérséklet -40C ~ +85C
Tárolási hőmérséklet -40C ~ +85C

5. Referencia kép

1.Tight-buffered Cable Specification1


  • Előző:
  • Következő:

  • Írja ide üzenetét és küldje el nekünk